O nás

Vitajte vo svete froté! ... Všetko, a možno ešte viac, nájdete práve u nás!

Vitajte na stránkach veľkoobchodnej spoločnosti KAPATEX!

Spoločnosť KAPATEX založili v apríli 1996 dvaja partneri, Pavel Janeba a Ján Rosenkranz, ako reakciu na záujem o vyšívané loga. Pôvodná ponuka vyšívaných mien na uteráky a osušky sa rýchlo rozrástla o ďalšie motívy, výrobky, ale predovšetkým o silné zázemie vo froté tovaru. Obdobie hľadania ukončila zmluva o spolupráci a zastúpenie v regióne Východnej Európy s výrobným závodom. Výroba, balenie a "silný" sklad sú hlavné argumenty prečo práve s KAPATEX spolupracuje toľko spoločností a agentúr.

Veľkoobchod froté tovaru

Trh Východnej Európy zásobujeme froté tovarom priamo z výrobného závodu, ktorého sme výhradným distribútorom. Náš sklad disponuje pohotovostnou zásobou výrobkov, ktorá je schopná uspokojiť takmer každý dopyt. Votkávanie, plastická výšivka, tlač, rozmery a farebnosti na zákazku, vzorované bordúry ... to všetko, sme schopní vyrobiť a dodať. Špecialitou našej spoločnosti je výroba a predaj darčekových vyšívaných froté uterákov. V tomto odbore sme vedúcou firmou na tuzemskom trhu. Dodávame viac ako 500 maloobchodným predajniam a reťazcom po celej republike. Naša ponuka sa rozrástla z pôvodných froté uterákov s menami na celú rodinu darčekových froté uterákov. Série výrobkov (župany, žinky, papuče, tašky, osušky ...) sú vhodné pre predajne, obchody, bytový textil alebo koncovým zákazníkom na reklamné alebo marketingové účely.

Reklamný tovar

Už tradične je výšivka na textile považovaná za kvalitné zhodnotenie výrobku. Jedná sa o vkusný "podpis" vhodný na najrôznejšie účely. Vyšívame nielen na vlastný tovar, ale aj na dodaný materiál. Zo zazmluvnených sietí dodávateľov sme schopní zabezpečiť najširšiu ponuku textilu, ktorú doplníme našou výšivkou a prípadne zabalíme podľa aktuálneho zadania. Sme pripravení podporiť práve Vašu kampaň.

Strojové vyšívanie

V našej dielni vyšívame na najmodernejších viachlavých vyšívacích automatoch značky TAJIMA, ktorá predstavuje absolútnu špičku v oblasti strojného vyšívania. Vyšívame na dodaný, alebo na vlastný materiál. Výšivkou zhodnocujeme akékoľvek textilné výrobky alebo jednotlivé diely určené pre ďalšie spracovanie. Našimi prednosťami sú rýchlosť, vysoká kvalita a priaznivá cena. Programy pre strojové vyšívanie zhotovujeme vlastnými zdrojmi v špeciálnom programovacom softvéri. Preto zhotovenie podkladov pre výrobu z Vami dodaných podkladov je rýchle a bez obmedzenia motívu. Nášivky zhotovujeme tiež, a to na najrôznejšie materiály. Špecialitou práve našej spoločnosti je plasticka výšivka, nášivka upevnená na povrázku, široký výber mien, znamenia a darčekových motívov.

Silný partner na trhu froté tovar

Potrebujete dodať tovar obratom? Hľadáte darček? Máte špeciálne požiadavky na balenie? Chcete si vybrať z desiatok tisíc programov pre strojové vyšívanie?

... to všetko a ešte viac nájdete práve u nás.

 
 
logo